ALWAYS
THE RIGHT WAY

O spoločnosti NADOK s.r.o.

Sme dopravná firma, zaoberajúca sa medzinárodnou a vnútroštátnou dopravou

Sme dopravná firma, zaoberajúca sa medzinárodnou a vnútroštátnou dopravou. Zabezpečujeme dopravu tovaru vlastnými, ako aj zmluvnými vozidlami, naviac ponúkame dopravu zvitkových plechov návesmi COILMULDE.

Keďže na dopravnom trhu pôsobíme od roku 1992, stihli sme za ten čas načerpať veľa skúseností, ktoré Vám teraz ponúkame. V súčasnosti prevádzkujeme vozidlá značiek Volvo, Scania a DAF, ktoré sa spolu s návesmi KOGEL zaraďujú medzi najbezpečnejšie a najekologickejšie vozidlá na dopravnom trhu.

Veľkú pozornosť venujeme ochrane životného prostredia a bezpečnosti, preto pravidelne obmieňame vozidlový park. Všetky vozidlá v súčasnosti spĺňajú ekologickú normu EURO 6. Každé vozidlo je vybavené monitorovaním GPS a mobilnými komunikačnými prostriedkami, aby zákazník vždy vedel, kde sa jeho tovar nachádza.

Kolektív vodičov a dispečerov pozostáva zo skúsených pracovníkov. Snažíme sa poskytovať iba kvalitné a spoľahlivé služby, o čom svedčí aj získanie Certifikátu ISO 9001:2000 v roku 2007 a získanie Certifikátu ISO 9001:2015 v roku 2019.

Spoločnosť sídli vo vlastných priestoroch v blízkosti hlavného ťahu na Bratislavu a Nitru. Súčasťou areálu je vlastná opravárenská dielňa, ktorá zabezpečuje časť opráv našich vozidiel, čím šetríme čas ktorý je v doprave tak dôležitý.

Veríme, že ak prejavíte záujem o naše služby, zabezpečíme Vám ich k Vašej spokojnosti.

Renomia
Komplexné služby v oblasti poistenia a risk managementu.

Kontaktujte nás

NADOK s.r.o.
Mikovíniho 10
917 01 Trnava
Slovenská republika

E-mail: nadok@nadok.sk

Sledujte nás na sociálnych sietiach

Facebook  Google +