ALWAYS
THE RIGHT WAY

O spoločnosti NADOK s.r.o.

Inovatívne riešenia v doprave: Váš spoľahlivý partner na cestách

O nás

Vitajte v našej dopravnej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na medzinárodnú a vnútroštátnu dopravu. Od roku 1992 sme na trhu a naše bohaté skúsenosti využívame na poskytovanie prvotriednych služieb. Ponúkame dopravu tovaru prostredníctvom našich vlastných aj zmluvných vozidiel, pričom sa zameriavame aj na špecifickú dopravu zvitkových plechov s použitím návesov MEGA COILMULDE.

Naše vozidlá značiek Volvo, Scania a DAF v kombinácii s návesmi KÖGEL patria medzi najbezpečnejšie a najekologickejšie na trhu. Toto nám umožňuje efektívne a bezpečne splniť požiadavky našich klientov pri zachovaní ohľaduplnosti k životnému prostrediu.


S ohľadom na ekológiu a bezpečnosť pravidelne obnovujeme náš vozidlový park tak, aby všetky vozidlá spĺňali normu EURO 6. Moderné technológie ako GPS sledovanie a mobilné komunikácie sú štandardnou výbavou každého nášho vozidla, čo zákazníkom zaručuje priebežnú kontrolu nad ich tovarom.

Naši vodiči a dispečeri sú vyškolení profesionáli, ktorí zaručujú spoľahlivé a kvalitné služby. Toto je potvrdené získaním certifikátu ISO 9001:2015, čo svedčí o našom odhodlaní k neustálej kvalite.


Naša firma sa nachádza v strategickej polohe blízko hlavných ťahov D1 na Bratislavu a R1 na Nitru. Súčasťou našich priestorov je vlastná opravárenská dielňa, čo nám umožňuje rýchlo a efektívne vykonávať potrebné opravy a udržiavať naše vozidlá v top stave.


Veríme, že naše služby presiahnu Vaše očakávania a zabezpečíme Vám dopravné riešenia na mieru, s ktorými budete maximálne spokojní. Tešíme sa na možnosť spolupracovať s Vami a priniesť Vám dopravné riešenia, ktoré Vás posunú vpred.Kontaktujte nás

NADOK s.r.o.
Mikovíniho 10
917 01 Trnava
Slovenská republika

E-mail: nadok@nadok.sk

Sledujte nás na sociálnych sietiach

Facebook  Google +